Ücretsiz Destek

Memleketimiz olan Kapadokya bölgesini gezmeye ve keşfetmeye gelen herkes bizim için ağırladığımız birer misafirdir. Bu anlayışımız çerçevesinde, merak ettiğiniz veya desteğe ihtiyacınız olan her konuda sizlere kuşkusuz en iyi fikirleri iletmekten memnuniyet duyacağımızı bilmenizi isteriz.

Kapadokya’da Neler Yapılır?

Kapadokya bölgesi 12 ay boyunca tatil yapılabilecek ender turizm bölgelerinden bir tanesidir. Bölgenin ambiyansına uygun olarak gerçekleştirilen çeşitli aktiviteler vardır. Bölgede aynı zamanda bir Seyahat Acentesi işlettiğimiz için bütün aktiviteleri yasal olarak organize edebiliyoruz.

Kapadokya Balon Turları

Kapadokya bölgesinde gerçekleştirilen balon turları kesinlikle herkesin katılması ve anın heyecanını yaşaması gereken bir aktivitedir. Dünyanın çeşitli turizm merkezlerinde de gerçekleştirilen bu aktivite Kapadokya bölgesinde çok daha özel bir konuma sahiptir. Sıcak hava balon turları, Kapadokya bölgesinde aynı anda, ortalama 150 balonun uçası ile gerçekleştirilmektedir. Bu kadar fazla balonun aynı anda uçuyor olması kesinlikle eşsiz bir manzara ve ortam yaratmaktadır.

Kapadokya ATV Turları

Kapadokya ATV turları genellikle 10’ar – 15’şer guruplar halinde, Kapadokya’nın eşsiz vadi içlerinde gerçekleştirilmektedir. Sorunsuz ve güvenli bir ATV turu yapmanıza yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.